Reklam vermek için reklam@birmmo.com

Metin2 Pvp Panel - Web Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Yönetici
Yönetici
Katılım
5 Kas 2023
Mesajlar
66
Tepki
2
Puan
8
*Bu bölümde, genel forum kuralları geçerlidir.

*Bu bölüm Metin2 Pvp Panel-Web alanıdır. Alan dışı konu açılması yasaktır. Açılması durumunda konu uygun alana taşınacaktır.

*Paylaştığınız panel BİRMMO formunda satışa sunulmuş bir panel ise konunuz kapanır, indirme linkleriniz kaldırılır. Uyarı Cezası Alırsınız.

*Satışta olan panel üzerinde yazılımsal geliştirmeler yapıp paylaşılması durumunda konunuz açık kalacaktır. ( Basit Geliştirmeler Geçersizdir. )

*Temada renk değişimleri olması durumunda genel durum değerlendirmesi yapılır. BİRMMO yönetimi inisiyatif hakkını saklı tutar.

*Belirli bir alandaki panel hakkında bilgi almak isterseniz bu alanı kullanabilir konu açarak üyelerin bilgi ve fikirlerini alabilirsiniz. Fakat amacınız belirlediğiniz paneli yaptırmak veya istemek ise, Development İstek kategorisini kullanmalısınız.

*Toplu bir şekilde panel paylaşmak uygun değildir. Konu içeriği maks. 5 adet panel paylaşımı içermelidir.

*Panel İçerisinde yazılımsal değişim yaptıysanız bunu V1, V2 şeklinde belirterek konu açabilirsiniz.

*Eğer web panelinizin birden fazla teması var ve merkezi, bir erp uygulaması ise, Maks 5 Adet Panel paylaşım kuralı geçersizdir. Sistemin tüm panel ve yazılımları tek konu altından paylaşılabilir.

*Paylaşılan tüm web panel sistemlerinin, demo ve görsellerinin konu içerisinde bulunması zorunludur. Bulunmaması durumunda konunuz kapatılacaktır.

*İlgili konunuz eğer bu sebepten kapatıldı ise, Bölüm Moderatör'üne bilgi vererek 24 Saat için açtırabilirsiniz. Bu süre zarfında konunuza demo veya görsel eklemesseniz uyarı cezası alırsınız.

*Paylaşımı yapılan tüm web panel uygulamalarının VİRÜS TOTAL taramasını konu içerisine eklenmesi zorunludur.

*Satışını yaptığınız web paneli, detaylı bir şekilde anlatarak bu alanda tanıtabilirsiniz.

*Satış konusu linki eklemek mecburidir. Eklenmemesi durumunda konunuz kapanır.

*Kişisel verileri korumak amacıyla, web panel uygulamalarınıza “.rar” şifresi koymanız yasaktır.

*Web panel kategorisi içerisinde Lisanslı/Lisanssız veya yazılım kod koruma bulunan/bulunmayan konularınızı paylaşabilirsiniz.

Development Genel Kuralları ;

SATIŞ VE PAYLAŞIM
1- Forumda başka biri tarafından satılan bir sistem, files birebir alınıp farklı biri tarafından satılamaz,

2- Forumda başka biri tarafından satılan bir sistem, files düzenlenerek satışa sunulabilir ya da ücretsiz dağıtılabilir.

3- Forumda satışı olmayan herhangi bir sistem, grafik, files için yasal bir ihtar gelmediği sürece bir yasaklama yapılmaz, ( metin2 dev kategorileri için geçerlidir ).

4- Yapımcısı tarafından ücretsiz dağıtılan her türlü sistem, files, grafik farklı bir sistem içinde ücretli veya ücretsiz olarak başkaları tarafından sunulabilir. Ücretsiz dağıtan kişi bunu kabul etmiş sayılır,

5- Satışta olsun olmasın herhangi bir sistem çeşitli düzenleme yapılarak farklı kişiler tarafından satışa sunulabilir, ücretsiz paylaşılabilir. ( Dosyaların sızdırılmaması konusunda sorumluluk yapımcıya aittir ).

SATIŞ SONRASI ;

1- Forumda files, sistem veya metin2 dev ile ilgili herhangi bir hizmet veren kişi hizmetin içeriğini, kapsamını açıkça belirtmelidir. Ayrıca satış sonrasıda yine aynı şekilde destek vereceği süreyi ve desteğin kapsamını açık şekilde konusunda belirtmelidir. Bu bilgilerin belirtilmediği durumlarda 6 ay boyunca her türlü teknik sorun vb durumlar için tam destek verileceği kabul edilir.

2- Tüm alıcı ve satıcılara tamamlanan işlemler sonrasında ticaret puanı kullanmaları önerilir. Ticaret puanı sayesinde alıcıların güvenilir satıcılara ulaşması daha kolay olacaktır.

GENEL KURALLAR ;

1- Bu kategorilerde alış veya satış işlemi gerçekleştiren herkes kategori ve forum genel kurallarını kabul etmiş sayılır.

2- Bu kategorileri kullanan herkes herhangi bir konuda Birmmo yönetiminin hakemliğini ve vereceği kararı kabul edeceğini kabul etmiş sayılır.

3- Bu kategorileri kullanan kullanıcılar Birmmo yönetiminin vereceği kararlara uymaması veya belirtilen sürede belirtilen işlemlerin gerçekleştirilmemesi durumunda hesabının süreli ya da süresiz kapatılabileceğini kabul etmiş sayılır.

4- Birmmo.com üzerinde yapılan herhangi bir işlemden dolayı dolandırılan, zarar gören veya olumsuz durumla karşılaşan hiçbir kullanıcı Birmmo.com ve yönetimini sorumlu tutamaz. Tüm sorumluluk kullanıcılara aittir.

5- Birmmo yönetimi gerekli gördüğü durumlarda kurallarda değişiklik yapabilir veya kurallarda yazmasa bile insiyatif kullanabilir.

6- Bu kurallara rağmen kategoriyi kullanmaya devam eden herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

İSTİSNALAR ;

Satış yapan sistem sahiplerinin aşağıdaki koşullardan herhangi bir şartı karşılaması durumunda, sistemin forumda paylaşılması ya da satışına izin verilmeyecektir. ( Paylaşılan ya da satılan sistemin kodlamasının aynı olması durumunda geçerlidir. Aynı isimle sıfırdan hazırlanan sistemler dahil değildir )

*Son 1 ay içinde minimum 5 başarılı ticaret puanına sahip olması ( inceleme sırasında taraflar arasındaki ödemelere ait dekont istenebilir. Taraflar arasında gerçekten ticaret yapılmış olması gerekir. Ödeme tarihinin 14.11.2023 tarihi ve sonrasına ait olması gerekmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst