Reklam vermek için reklam@birmmo.com

Metin2 Pvp Soru-Cevap Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Yönetici
Yönetici
Tepki
2
*Bu bölümde, genel forum kuralları geçerlidir.

*Metin2 Development ile ilgili her türlü sorunuzu bu bölümde konu açarak sorabilirsiniz.

*Bu bölüm Metin2 PvP Soru-Cevap alanıdır. Alan dışı konu açılması yasaktır. Açılması durumunda konu uygun alana taşınacak yada silinecektir.

*Amacınız ücretsiz yaptırmak / istemek ise, Development İstek Kategorisini kullanmalısınız. Ücretli işlemler için: Birmmo Ticaret Merkezi bölümünü ziyaret etmelisiniz.

*Bu bölümde "Ücretli" içerik tanıtmak yasaktır, tanıtmak isteyenler Birmmo Ticaret Merkezi kategorisinde uygun bölüme konu açmalıdır.

***Aşağıda bazı konulmaması gereken konu başlıkları örnek olarak paylaşılmıştır.***

"Sa" "Lütfen yardım edin" "Bu sorunu çözene gmlik" "Arkadaşlar bakın acayip bir sorun" "Allah'ını seven yardım etsin" "Sorunu çözene kaç para isterse vericem" "Yardım siteleri" "Yardım edene çok dua ederim" "Nolur bakın arkadaşlar" "Nolur yardım edin arkadaşlar"
vb. buna benzer tüm konular kapatılıp silinecektir.

*Bu gibi başlıklar yerine sorununuz ile ilgili ipuçları veren başlıklar daha yararlı olacaktır ve yardım edecek kişinin işini kolaylaştırır.

*Aşağıda bazı başlık örnekleri verilmiştir,
"Npc ekledim bir sorun var, yardım" "Mysql hatası alıyorum, yardım" "Npc'lere tıklanmıyor yardım" "Serverım çöktü, ne yapabilirim yardım" "Serverım saldırı altında yardım" "Filezillada sorunum var hata alıyorum, yardım" "Log hatası alıyorum, yardım" vb. gibi.

*Kişisel verileri korumak amacıyla, dosya içerikli paylaşımlarınıza “.rar veya .zip” şifresi koymanız yasaktır.

*Eklenen dosyalarda ve görsellerde forum dışı link bulunmamalıdır.

*Soru-Cevap kategorisinde çözülen konular kapatılmaz, "Çözüldü" haline getirilir.

*Kurallara uymayan bir mesaj gördüğünüzde bunu bize bildirebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar