Reklam vermek için reklam@birmmo.com

Gm İlanları Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Yönetici
Yönetici
Tepki
2
*Bu bölümde, genel forum kuralları geçerlidir.

*Konu başlığını doğru bir şekilde seçiniz. (GM Arıyorum - GM Olmak İstiyorum) gibi.

*Kendinizi tanıtmak veya GM aramak için, 1 den daha fazla konu açmayınız.

*Türkçeye özen göstererek yazınız. ( $, q, x, w ) gibi Türkçede olmayan harf ve şekillerin kullanımı yasaktır.

*Bölüm içerisinde GM'lik haricinde konu açmayınız ( soru, istek, öneri, tanıtım v.b) yasaktır.

*Gm adayı olan kişi hakkında karalama, küfür vb. içerikli paylaşımlarda bulunmayınız.

*''Konuya cevap yazın linkleri görün'', ''Linkleri görmek için rep verin'' vb. sözlere inanmayınız. Forumumuzda böyle bir uygulama mevcut değildir.

*Bölüm kuralları veya forum kurallarına aykırı konuları
buraya tıklayarak, bizlere bildiriniz.

*Konu üzerinde farklı sitelerin linkinin verilmesi yasaktır. Gm aranan serverın sitesinin linkini vermek yasak değildir.

*Spam, Flood yapmak yasaktır.

*Son mesajınızdan sonra başka kimse konunuza cevap yazmamışsa 12 saat geçtikten sonra tekrar mesaj yazabilirsiniz. Bu süre dolmadan atılan mesajlar flood olarak değerlendirilecektir.

*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır

*Whatsapp ve Discord iletişimi dışında sosyal medya linklerini paylaşmak yasaktır. Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerinizi uygunsuz üslupla bildirmek yasaktır.

*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı
bize bildirebilirsiniz.

*Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar